Internetové připojení

Podle lokality a naší vybudované infrastruktury poskytujeme několik druhů připojení k internetu. Připojení k internetu může být bezdrátové, optické nebo kombinace optického a metalického připojení.

V lokalitách kde máme vybudovanou optickou infrastrukturu Vám můžeme nabídnout rychlost internetu až 100 Mbps. V lokalitách vykrytých bezdrátovým připojením Vám můžeme nabídnout rychlost internetu až 50 Mbps. Pro firemní zákazníky můžeme nabídnout profesionální spoje a to jak v pásmech bezlicenčních tak v pásmech licencovaných, v těchto případech můžeme nabídnout rychlosti internetu až 900 Mbps.

Bezdrátové připojení

Jedná se o způsob připojení k internetu s dostupností jak ve městech, na vesnicích, tak i na odlehlých místech Velkomeziříčska. Bezdrátové připojení je časově neomezené připojení. Signál je šířen z lokálních přístupových bodů v bezlicenčním pásmech. Pro příjem vysílání je nutné použití zařízení které musí být nasměrované na přístupový bod. Typ zařízení a jeho antény je volen s ohledem na vzdálenost a viditelnost mezi touto anténou a přístupovým bodem.

internet

Optické připojení

Připojení pomocí optických vláken představuje v dnešní době díky svým vynikajícím vlastnostem nejmodernější způsob, kterým se lze k internetu připojit. Optické připojení vyniká nad ostatními způsoby zejména vysokou přenosovou rychlostí v obou směrech - která v budoucnu bude dále růst, neomezeným množstvím přenesených dat, velmi nízkou latencí a vysokou stabilitou.

opticke-pripojeni

Máte dotaz? Rádi Vám pomůžeme

O jakou službu máte zájem?

Vyberte o jakou službu máte zájem.


Upřesněte váš dotaz.


Vyplňte Vaše jméno.


Vyplňte Váš e-mail.


Vyplňte Váš telefon.

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.Nesprávný formát


Nahoru